Νέα Κουβάς Cat 950GC προς πώληση σε Truck1, ID: 9490579
Βρείτε CATERPILLARΜετάβαση στις καταχωρίσεις CATERPILLAR
Η αγγελία στο αρχείο

Η αγγελία διαγράφηκε από τη βάση δεδομένων μας. Μπορείτε να παραγγείλετε: Cat 950GC

Αίτημα "Ψάχνω για..."
Ανοίξτε τον κατάλογο
Η αγγελία Κουβάς Cat 950GC δεν είναι πλέον διαθέσιμη, αλλά βρήκαμε παρόμοιες προσφορές (10)
Παρόμοιες προσφορές:
Cat 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (9)

Cat 950GC

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 903678

5 475EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 257 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950G - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950G - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950G - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950G - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950G - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (9)

Cat 950G

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 903676

5 475EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 257 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950H - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950H - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950H - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950H - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950H - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (9)

Cat 950H

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 903677

5 475EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 257 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950K - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950K - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950K - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950K - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950K - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Cat 950K

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 903674

5 575EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 371 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950M - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950M - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950M - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950M - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950M - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Cat 950M

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 903675

5 575EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 371 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 336GC TB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 336GC TB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 336GC TB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 336GC TB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 336GC TB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (11)

Cat 336GC TB

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 3ώρες Αριθμός αναφοράς 904674

5 250EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 000 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (12)

Volvo ISO / Lundberg - Caterpillar 950GC

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 906559

6 250EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 7 143 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950GC incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950GC incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950GC incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950GC incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950GC incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (14)

Cat 950GC incl. Teeth

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 906765

6 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 7 885 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 336GC DB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 336GC DB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 336GC DB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 336GC DB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 336GC DB - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (11)

Cat 336GC DB

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 1ημέρεςΑριθμός αναφοράς 904669

4 775EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 5 457 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας
Cat 950K incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 1
Cat 950K incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 2
Cat 950K incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 3
Cat 950K incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 4
Cat 950K incl. Teeth - Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (14)

Cat 950K incl. Teeth

Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Δημοσίευσε: 8ημέρεςΑριθμός αναφοράς 906761

6 750EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 7 714 USD
Νέο2026
Νέο
Ολλανδία, Venlo
Έντυπο επικοινωνίας

Νέα Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα Cat 950GC

Δείτε παρόμοια
Χμμ, φαίνεται ότι το προϊόν έχει πουληθεί
Νέα Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα Cat 950GC: φωτογραφία 1

Βρείτε νέες προσφορές στον κατάλογο

Ανοίξτε τον κατάλογο
zoom in
Νέα Κουβάς για Κατασκευή μηχανήματα Cat 950GC: φωτογραφία 1
See what's in stock now
ΕΠΩΛΗΘΗ

5 475EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 257 USD

3 Φεβρουάριος 2025

Αυτή η αγγελία αποθηκεύεται στο αρχείο για λόγους αναφοράς (προδιαγραφές, συνήθης τιμή). Δεν υπάρχουν παρωχημένες αγγελίες στον ιστότοπο — όλες οι ενεργές επιλογές βρίσκονται παρακάτω.

Μάρκα

Αριθμός αναφοράς

903678
Έτος κατασκευής

Νέο

Κατάσταση

νέο
Καθαρό βάρος

1509 χγρ
Τοποθεσία

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

ΕΠΩΛΗΘΗ

5 475EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 257 USD

3 Φεβρουάριος 2025

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

Κάνοντας κλικ σε οποιονδήποτε σύνδεσμο σε αυτόν τον ιστότοπο, επιβεβαιώνετε τη συγκατάθεσή σας και την άδειά σας για να επεξεργαστείτε τα προσωπικά σας δεδομένα, συμπεριλαμβανομένης της χρήσης cookies και άλλων τεχνολογιών παρακολούθησης. Σκοπός είναι να βελτιώσετε και να εξατομικεύσετε την εμπειρία σας σε αυτόν τον ιστότοπο, στις άλλες ιστοσελίδες μας και στους διαφημιζόμενους τρίτων που εργάζονται μαζί μας. Οι εταιρείες συνεργατών μας μπορούν επίσης να αποθηκεύουν cookies στη συσκευή σας ή να χρησιμοποιούν παρόμοιες τεχνολογίες για τη συλλογή και επεξεργασία προσωπικών πληροφοριών. Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον τρόπο επεξεργασίας των προσωπικών σας στοιχείων.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.