Πλευρικοί φορτωτές. Πώληση. Να αγοράσει.

Πλευρικοί φορτωτές

Αποτελέσματα: 160
σε leasing
Χρειάζονται περισσότερες επιλογές φιλτραρίσματος;
Κατάταξη κατά
Κατάταξη κατά
Συνάφεια
Ημερομηνία: νεότερα
Ημερομηνία: παλαιότερα
Τιμή: χαμηλότερη
Τιμή: υψηλότερη
Έτος: νεότερα
Έτος: παλαιότερα
Μάρκα, μοντέλο
1 / 8
Κατάταξη κατά
Κατάταξη κατά
Συνάφεια
Ημερομηνία: νεότερα
Ημερομηνία: παλαιότερα
Τιμή: χαμηλότερη
Τιμή: υψηλότερη
Έτος: νεότερα
Έτος: παλαιότερα
Μάρκα, μοντέλο
Steinbock Boss 556 / MK5B-3 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Steinbock Boss 556 / MK5B-3 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Steinbock Boss 556 / MK5B-3 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Steinbock Boss 556 / MK5B-3 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Steinbock Boss 556 / MK5B-3 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Steinbock Boss 556 / MK5B-3

Πλευρικοί φορτωτές
Γερμανία, Tauberbischofsheim
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 1328-1300104

9 900EUR

  • ≈ 11 506 USD
Γερμανία, Tauberbischofsheim
Έντυπο επικοινωνίας
B-P Battioni e Pagani HT5KU - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
B-P Battioni e Pagani HT5KU - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
B-P Battioni e Pagani HT5KU - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
B-P Battioni e Pagani HT5KU - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
B-P Battioni e Pagani HT5KU - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

B-P Battioni e Pagani HT5KU

Πλευρικοί φορτωτές
2004πετρέλαιο6597 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4450 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 5000 χγρ
Γερμανία, Hamburg-Mitte
Δημοσίευσε: 1ημέρεςΑριθμός αναφοράς 4539

15 200EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

Ενοικίαση
  • ≈ 17 667 USD
2004πετρέλαιο6597 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4450 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 5000 χγρ
Γερμανία, Hamburg-Mitte
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift C40-12/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift C40-12/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift C40-12/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift C40-12/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift C40-12/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift C40-12/55

Πλευρικοί φορτωτές
20214314 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 8C9781BF
Ρωτήστε τιμή
20214314 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Combilift ESA30 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Combilift ESA30 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Combilift ESA30 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Combilift ESA30 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Combilift ESA30 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Combilift ESA30

Πλευρικοί φορτωτές
20026695 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 6EB4CB06

9 500EUR

  • ≈ 11 042 USD
20026695 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift COMBI C4000-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift COMBI C4000-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift COMBI C4000-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift COMBI C4000-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift COMBI C4000-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift COMBI C4000-12

Πλευρικοί φορτωτές
202517 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 4F9E40C4
Ρωτήστε τιμή
202517 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann EVU 20-18/14-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann EVU 20-18/14-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann EVU 20-18/14-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann EVU 20-18/14-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann EVU 20-18/14-12 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Baumann EVU 20-18/14-12

Πλευρικοί φορτωτές
20003238 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς D4008E48
Ρωτήστε τιμή
20003238 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift 40-15/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift 40-15/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift 40-15/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift 40-15/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift 40-15/55 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift 40-15/55

Πλευρικοί φορτωτές
20116741 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 1741B235

31 800EUR

  • ≈ 36 961 USD
20116741 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift C40-14/40 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift C40-14/40 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift C40-14/40 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift C40-14/40 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift C40-14/40 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift C40-14/40

Πλευρικοί φορτωτές
201517291 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 199C4387

13 000EUR

  • ≈ 15 110 USD
201517291 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift C50-14 40 SL - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift C50-14 40 SL - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift C50-14 40 SL - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift C50-14 40 SL - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift C50-14 40 SL - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift C50-14 40 SL

Πλευρικοί φορτωτές
20035476 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 6A84E144

29 500EUR

  • ≈ 34 288 USD
20035476 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Hubtex S40D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Hubtex S40D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Hubtex S40D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Hubtex S40D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Hubtex S40D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Hubtex S40D

Πλευρικοί φορτωτές
20125868 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς B9E13DF1
Ρωτήστε τιμή
20125868 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Combilift C8000-15 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Combilift C8000-15 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Combilift C8000-15 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Combilift C8000-15 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Combilift C8000-15 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Combilift C8000-15

Πλευρικοί φορτωτές
20193195 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 259787C1

66 500EUR

  • ≈ 77 294 USD
20193195 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Amlift C5000-14 AMLAT - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Amlift C5000-14 AMLAT - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Amlift C5000-14 AMLAT - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Amlift C5000-14 AMLAT - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Amlift C5000-14 AMLAT - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Amlift C5000-14 AMLAT

Πλευρικοί φορτωτές
20191864 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 882BC0E2
Ρωτήστε τιμή
20191864 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Hubtex DQ30-G - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Hubtex DQ30-G - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Hubtex DQ30-G - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Hubtex DQ30-G - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Hubtex DQ30-G - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Hubtex DQ30-G

Πλευρικοί φορτωτές
20121970 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 12DA79FC
Ρωτήστε τιμή
20121970 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann GX 50 /18/45 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GX 50 /18/45 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GX 50 /18/45 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GX 50 /18/45 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GX 50 /18/45 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Baumann GX 50 /18/45

Πλευρικοί φορτωτές
200713333 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς A0BD9DB0
Ρωτήστε τιμή
200713333 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Hubtex DQ45D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Hubtex DQ45D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Hubtex DQ45D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Hubtex DQ45D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Hubtex DQ45D - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Hubtex DQ45D

Πλευρικοί φορτωτές
20138073 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς F76604C7

29 500EUR

  • ≈ 34 288 USD
20138073 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Combilift C4000 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Combilift C4000 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Combilift C4000 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Combilift C4000 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Combilift C4000 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Combilift C4000

Πλευρικοί φορτωτές
20164061 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς B50B5425
Ρωτήστε τιμή
20164061 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann GX60 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GX60 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GX60 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GX60 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GX60 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Baumann GX60

Πλευρικοί φορτωτές
20152626 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 3BD87345
Ρωτήστε τιμή
20152626 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Combilift ESL3545 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Combilift ESL3545 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Combilift ESL3545 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Combilift ESL3545 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Combilift ESL3545 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Combilift ESL3545

Πλευρικοί φορτωτές
20134600 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 0FEB4D1F

29 900EUR

  • ≈ 34 753 USD
20134600 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann GX 50 /16/50 ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GX 50 /16/50 ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GX 50 /16/50 ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GX 50 /16/50 ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GX 50 /16/50 ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Baumann GX 50 /16/50 ST

Πλευρικοί φορτωτές
201414725 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 47B038E5

34 800EUR

  • ≈ 40 448 USD
201414725 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
Combilift C4500GT E - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Combilift C4500GT E - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Combilift C4500GT E - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Combilift C4500GT E - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Combilift C4500GT E - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)

Combilift C4500GT E

Πλευρικοί φορτωτές
20123141 ώρες
Γαλλία, Senlis
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς 13102CD2
Ρωτήστε τιμή
20123141 ώρες
Γαλλία, Senlis
Έντυπο επικοινωνίας
1 / 8
1234567
Σελίδα 1 από 8

Πλευρικοί φορτωτές: επισκόπηση αγοράς

Κορυφαίοι κατασκευαστές

BAUMANN, BULMOR, COMBILIFT, HUBTEX, JUMBO

Κύριες τοποθεσίες αγοράς

Γερμανία (Προσφορές: 65), Πολωνία (Προσφορές: 40), Ηνωμένο Βασίλειο (Προσφορές: 20), Γαλλία (Προσφορές: 19), Ολλανδία (Προσφορές: 12)

Τεχνικές προδιαγραφές

Ώρες χρήσης, ώρες825–19 000
Ανυψωτικής ικανότητας, χγρ3 000–18 000
Ύψος ανύψωσης, χιλιοστά3 500–7 523
Τιμή, EUR2 500–84 801
Έτος1995–2023

Τιμές για Πλευρικοί φορτωτές

T1 new listing page - Πλευρικοί φορτωτές
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση cookies και την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων. Μάθετε περισσότερα