Dennison FLAT - EXTENDER Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: πώληση. Επικαθήμενα πλατφόρμες/ Καρότσες Dennison FLAT - EXTENDER από Ηνωμένο Βασίλειο. Truck1 ID: 7912275
Βρείτε DENNISONΜετάβαση στις καταχωρίσεις DENNISON
Η αγγελία στο αρχείο

Η αγγελία διαγράφηκε από τη βάση δεδομένων μας. Μπορείτε να παραγγείλετε: Dennison FLAT - EXTENDER

Αίτημα "Ψάχνω για..."
Ανοίξτε τον κατάλογο
Η αγγελία Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα Dennison FLAT - EXTENDER δεν είναι πλέον διαθέσιμη, αλλά βρήκαμε παρόμοιες προσφορές (18)
Παρόμοιες προσφορές:
Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (24)

Dennison Tri Axle Flat Bed Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Δημοσίευσε: 4ημέρεςΑριθμός αναφοράς 100371991
Δημοπρασία
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Έντυπο επικοινωνίας
Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (35)

Dennison 45' Tri Axle Flat Trailer, Twist Locks, BPW Brakes

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Δημοσίευσε: 1μήνες Αριθμός αναφοράς 100372265
Δημοπρασία
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Έντυπο επικοινωνίας
Dennison Flatbed - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Dennison Flatbed - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Dennison Flatbed - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Dennison Flatbed - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Dennison Flatbed - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (42)

Dennison Flatbed

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20133-αξονική
Δανία, Albertslund
Δημοπρασία
20133-αξονική
Δανία, Albertslund
SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (21)

SLEMISH Tri Axle Flat Bed Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Ηνωμένο Βασίλειο, Goole
Δημοσίευσε: 6ημέρεςΑριθμός αναφοράς 140558795
Δημοπρασία
Ηνωμένο Βασίλειο, Goole
Έντυπο επικοινωνίας
3 Axle Flat Deck Truck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
3 Axle Flat Deck Truck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
3 Axle Flat Deck Truck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
3 Axle Flat Deck Truck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
3 Axle Flat Deck Truck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (5)

3 Axle Flat Deck Truck Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Κίνα, Shi Zhong Qu
Ρωτήστε τιμή
3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Κίνα, Shi Zhong Qu
Έντυπο επικοινωνίας
SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (14)

SUNSKY 3-axle Flat Deck Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Νέο3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 40000 χγρ
Νέο
Κίνα, Xiamen

9 496EUR

  • ≈ 11 000 USD
Νέο3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 40000 χγρ
Νέο
Κίνα, Xiamen
Έντυπο επικοινωνίας
SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (11)

SUNSKY Flat Deck Trailer with henred type axles and suspension

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Νέο3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 40000 χγρ
Νέο
Κίνα, Xiamen

9 496EUR

  • ≈ 11 000 USD
Νέο3-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 40000 χγρ
Νέο
Κίνα, Xiamen
Έντυπο επικοινωνίας
Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (32)

Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Δημοσίευσε: 21ημέρεςΑριθμός αναφοράς 100374711
Δημοπρασία
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Έντυπο επικοινωνίας
Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (19)

Schmitz Cargobull SCB S3T / Plateau - Flat Bed / Disk Brakes / Swedish Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20163-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 32002 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Ολλανδία, Tilburg
Δημοσίευσε: 12ημέρεςΑριθμός αναφοράς CCL76G

5 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 6 834 USD
20163-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 32002 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Ολλανδία, Tilburg
Έντυπο επικοινωνίας
2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (19)

2014 Concept Trailers 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Posts, SAF Axles

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
2014
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Δημοσίευσε: 24ημέρεςΑριθμός αναφοράς 100374608
Δημοπρασία
2014
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Έντυπο επικοινωνίας
Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

Schmitz Cargobull S 01 / Plateau - Flat Bed / SAF Drum / 2x Liftaxle / NL Trailer

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20033-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 31900 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Ολλανδία, Tilburg
Δημοσίευσε: 20ημέρεςΑριθμός αναφοράς OH95HY

2 450EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 2 838 USD
20033-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 31900 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Ολλανδία, Tilburg
Έντυπο επικοινωνίας
2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (22)

2014 SDC 45' Tri Axle Flat Bed Trailer, Goal Post Sockets, Twist Locks, Greedy Board

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
2014
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Δημοσίευσε: 4ημέρεςΑριθμός αναφοράς 100376622
Δημοπρασία
2014
Ηνωμένο Βασίλειο, Omagh
Έντυπο επικοινωνίας
Schmitz  - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Schmitz  - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Schmitz  - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Schmitz  - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Schmitz  - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (12)

Schmitz

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΣυνολικό βάρος: 38000 χγρ
Γαλλία, Guitrancourt
Ρωτήστε τιμή
20153-αξονικήΣυνολικό βάρος: 38000 χγρ
Γαλλία, Guitrancourt
Έντυπο επικοινωνίας
MOL Plateau - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
MOL Plateau - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
MOL Plateau - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
MOL Plateau - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
MOL Plateau - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (15)

MOL Plateau

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 32060 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Βέλγιο, -

6 850EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 7 935 USD
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 32060 χγρΣυνολικό βάρος: 39000 χγρ
Βέλγιο, -
Έντυπο επικοινωνίας
Wielton NS3K - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Wielton NS3K - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Wielton NS3K - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Wielton NS3K - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Wielton NS3K - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

Wielton NS3K

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 29750 χγρ
Πολωνία, Busko-Zdrój
Δημοσίευσε: 24ημέρες

3 663EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 4 243 USD
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 29750 χγρ
Πολωνία, Busko-Zdrój
Έντυπο επικοινωνίας
Krone SD / Disk brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Krone SD / Disk brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Krone SD / Disk brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Krone SD / Disk brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Krone SD / Disk brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Krone SD / Disk brakes

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 34650 χγρΣυνολικό βάρος: 41000 χγρ
Ολλανδία, Oldenzaal
Δημοσίευσε: 1μήνες Αριθμός αναφοράς 5583

3 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 4 517 USD
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 34650 χγρΣυνολικό βάρος: 41000 χγρ
Ολλανδία, Oldenzaal
Έντυπο επικοινωνίας
Krone SD Mega / Drum brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Krone SD Mega / Drum brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Krone SD Mega / Drum brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Krone SD Mega / Drum brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Krone SD Mega / Drum brakes - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (8)

Krone SD Mega / Drum brakes

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 36000 χγρΣυνολικό βάρος: 41000 χγρ
Ολλανδία, Oldenzaal
Δημοσίευσε: 1μήνες Αριθμός αναφοράς 4938

2 700EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 3 127 USD
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 36000 χγρΣυνολικό βάρος: 41000 χγρ
Ολλανδία, Oldenzaal
Έντυπο επικοινωνίας
Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 1
Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 2
Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 3
Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 4
Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung - Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (15)

Krone Krone Baustoffauflieger + Stapler Vorrichtung

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 29260 χγρΣυνολικό βάρος: 36000 χγρ
Γερμανία, Sottrum

13 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 16 102 USD
20153-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 29260 χγρΣυνολικό βάρος: 36000 χγρ
Γερμανία, Sottrum
Έντυπο επικοινωνίας

Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα Dennison FLAT - EXTENDER

Δείτε παρόμοια
Χμμ, φαίνεται ότι το προϊόν έχει πουληθεί
Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα Dennison FLAT - EXTENDER: φωτογραφία 1

Βρείτε νέες προσφορές στον κατάλογο

Ανοίξτε τον κατάλογο
zoom in
Επικαθήμενο πλατφόρμα/ Καρότσα Dennison FLAT - EXTENDER: φωτογραφία 1
See what's in stock now
ΕΠΩΛΗΘΗ

The seller didn't indicate the price

Αυτή η αγγελία αποθηκεύεται στο αρχείο για λόγους αναφοράς (προδιαγραφές, συνήθης τιμή). Δεν υπάρχουν παρωχημένες αγγελίες στον ιστότοπο — όλες οι ενεργές επιλογές βρίσκονται παρακάτω.

Μάρκα

Αριθμός αναφοράς

C399095
Έτος κατασκευής

VIN

SGKEF25PBFL046126
Ημερομηνία πρώτης ταξινόμησης

01.01.2015
Τεχνικός έλεγχος

Valid till 2024-08-31
Χρώμα

μπλε
Τοποθεσία

Ηνωμένο Βασίλειο, Doncaster Trailer Ce
Καμπίνα
δεξιό τιμόνι

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

ΕΠΩΛΗΘΗ

The seller didn't indicate the price

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

Μοναδικές προσφορές σε χαμηλότερες τιμές!

Μπορείτε επίσης να τοποθετήσετε μια αγγελία ζήτησης και θα στείλουμε την ερώτησή σας σε χιλιάδες πωλητές.
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση cookies και την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων. Μάθετε περισσότερα
t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED