Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο Titan CS2A πωλείται
Δείτε αυτή την ανακοίνωση στο αρχείοΠαρόμοιες προσφορές:

TITAN 2 Axle Low Bed Trailer for Sale in Benin
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20262-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 8388607 χγρ
Νέο
Κίνα, Shengjing Homeland ,14F , Building B , Bajianbao Rd, Lixia District, Jinan, Shandong, China, 250131
Δημοσίευσε: 4μήνες
10 337EUR
- ≈ 12 000 USD
Νέο20262-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 8388607 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

Δείτε όλες τις φωτογραφίες (5)
TITAN 2 Axle Low Loader Truck Trailer for Sale In Uganda
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 60000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 4μήνες 6ημέρες
10 337EUR
- ≈ 12 000 USD
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 60000 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

TITAN 2 Axle Low Bed Trailer for Sale in Guyana
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 60000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 8μήνες 13ημέρες
12 921EUR
- ≈ 14 999 USD
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 60000 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

TITAN 2 Axle 50 Ton Low Bed Trailer for Sale In Nigeria Lagos
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 6μήνες 4ημέρες
12 921EUR
- ≈ 14 999 USD
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

Δείτε όλες τις φωτογραφίες (8)
Goldhofer 2
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
1994
Ρουμανία, Rumänien, Bors, Bihor
Δημοσίευσε: 15ώρες 38λεπτά
25 000EUR
- ≈ 29 021 USD
1994
Ρουμανία, Rumänien, Bors, Bihor
Έντυπο επικοινωνίας

Δείτε όλες τις φωτογραφίες (5)
TITAN 2 Line 4 Axle Lowbed Trailer for Sale in Saudi Arabia
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20264-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 80000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 3μήνες 23ημέρες
18 800EUR
-24,4%
14 213EUR
- ≈ 16 499 USD
Νέο20264-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 80000 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

TITAN 2 Axle Low Low Bed Trailer for Sale In Angola
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 80000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 8μήνες 11ημέρες
15 161EUR
- ≈ 17 600 USD
Νέο20252-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 80000 χγρ
Νέο
Έντυπο επικοινωνίας

Δείτε όλες τις φωτογραφίες (6)
Goldhofer STPA T2-22/80A zwangsgelenkt
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
19772-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 25500 χγρΣυνολικό βάρος: 34500 χγρ
Γερμανία, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Δημοσίευσε: 14χρ 4μήνεςΑριθμός αναφοράς 14362
10 900EUR
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
- ≈ 12 653 USD
Έντυπο επικοινωνίας

TITAN 2 Axle 50 Ton Detachable Gooseneck Trailer for Sale in Nigeria
Επικαθήμενο με χαμηλό δάπεδο
Νέο20262-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Νέο
Δημοσίευσε: 2μήνες 24ημέρες
16 798EUR
- ≈ 19 500 USD
Νέο20262-αξονικήΩφέλιμο φορτίο: 50000 χγρ
Νέο