DAF XF 480 Τράκτορας: πώληση. Τράκτορες DAF XF 480 από Βέλγιο. Truck1 ID: 11487489
Βρείτε DAF XF 480Μετάβαση στις καταχωρίσεις DAF XF 480
Η αγγελία στο αρχείο

Η αγγελία διαγράφηκε από τη βάση δεδομένων μας. Μπορείτε να παραγγείλετε: DAF XF 480

Αίτημα "Ψάχνω για..."
Ανοίξτε τον κατάλογο
Η αγγελία Τράκτορας DAF XF 480 δεν είναι πλέον διαθέσιμη, αλλά βρήκαμε παρόμοιες προσφορές (10)
Παρόμοιες προσφορές:
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020615021 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9688 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC47293

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020615021 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9688 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020585270 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9818 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC82163

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020585270 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9818 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020601020 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9778 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC94975

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020601020 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9778 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020606160 χλμΕυρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9683 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC28474

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020606160 χλμΕυρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9683 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020654225 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 11228 χγρΣυνολικό βάρος: 19500 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC45249

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020654225 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 11228 χγρΣυνολικό βάρος: 19500 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020541005 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9748 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC13299

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020541005 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9748 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020601770 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9673 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC45434

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020601770 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9673 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020589140 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9833 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC24026

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020589140 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9833 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020579590 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9763 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC66797

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020579590 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9763 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 1
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 2
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 3
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 4
DAF XF 480 - Τράκτορας: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (20)

DAF XF 480

Τράκτορας
2020571500 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9723 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Δημοσίευσε: 2ημέρεςΑριθμός αναφοράς TC78414

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD
2020571500 χλμ4x2Ευρώ 6480 ίππουςΩφέλιμο φορτίο: 9723 χγρΣυνολικό βάρος: 18000 χγρ
Βέλγιο, Hooglede
Έντυπο επικοινωνίας

Τράκτορας DAF XF 480

Δείτε παρόμοια
Χμμ, φαίνεται ότι το προϊόν έχει πουληθεί
Τράκτορας DAF XF 480: φωτογραφία 1

Βρείτε νέες προσφορές στον κατάλογο

Ανοίξτε τον κατάλογο
zoom in
Τράκτορας DAF XF 480: φωτογραφία 1
See what's in stock now
Εμπορικά οχήματα DAF
4.65
4 κριτικές
ΕΠΩΛΗΘΗ

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD

1 Ιούλιος 2026

Αυτή η αγγελία αποθηκεύεται στο αρχείο για λόγους αναφοράς (προδιαγραφές, συνήθης τιμή). Δεν υπάρχουν παρωχημένες αγγελίες στον ιστότοπο — όλες οι ενεργές επιλογές βρίσκονται παρακάτω.

Μάρκα

Μοντέλο

Αριθμός αναφοράς

TC78414
Έτος κατασκευής

Διανυθέντα χιλιόμετρα

571500 χλμ
Ημερομηνία πρώτης ταξινόμησης

04.11.2020
Καθαρό βάρος

8277 χγρ
Συνολικό βάρος

18000 χγρ
Ωφέλιμο φορτίο

9723 χγρ
Τοποθεσία

Βέλγιο, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Κινητήρα/μετάδοσης
πρότυπο εκπομπής

τύπος καυσίμου

πετρέλαιο
ισχύ του κινητήρα

480 ίππους
κιβώτιο ταχυτήτων

μετάδοση

Automatikgetriebe
δυναμοδότης

DPF - φίλτρο σωματιδίων

Σασί/ανάρτηση
ανάρτηση

ελατήριο/πνευματική
μπροστινή ανάρτηση

διαμορφώσεις αξόνων

κατασκευαστής άξονας

DAF: 1,2
κατευθυντήριους άξονες

φρένα

δίσκοι
ABS

εμπρός τροχός

315/70 R22.5, Links außen: 4 mm, Rechts außen: 6 mm
πίσω τροχός

315/70 R22.5, Links innnerhalb: 9 mm, Links außen: 8 mm, Rechts innerhalb: 8 mm, Rechts außen: 8 mm
δίδυμοι τροχοί

πλαϊνές ποδιές

Καρότσας
εργαλειοθήκη

Καμπίνα
τύπος καμπίνας

καμπίνα με κρεβάτι
αεροτομή οροφής

προβολείς xenon

ηλιοσκιάδιο

ηλεκτρικά παράθυρα

ηλεκτρικοί καθρέφτες

κεντρικό κλείδωμα

θερμαντηρας σταθμευσης

κρουζ κοντρόλ

ραδιόφωνο

CD

ψυγείο

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

Εμπορικά οχήματα DAF
4.65
4 κριτικές
ΕΠΩΛΗΘΗ

22 900EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 26 172 USD

1 Ιούλιος 2026

Αυτή η προσφορά είναι μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς. Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες απευθείας από τον πωλητή.

Άλλες σειρές των Τράκτορες DAF

Κάνοντας κλικ σε οποιονδήποτε σύνδεσμο σε αυτόν τον ιστότοπο, επιβεβαιώνετε τη συγκατάθεσή σας και την άδειά σας για να επεξεργαστείτε τα προσωπικά σας δεδομένα, συμπεριλαμβανομένης της χρήσης cookies και άλλων τεχνολογιών παρακολούθησης. Σκοπός είναι να βελτιώσετε και να εξατομικεύσετε την εμπειρία σας σε αυτόν τον ιστότοπο, στις άλλες ιστοσελίδες μας και στους διαφημιζόμενους τρίτων που εργάζονται μαζί μας. Οι εταιρείες συνεργατών μας μπορούν επίσης να αποθηκεύουν cookies στη συσκευή σας ή να χρησιμοποιούν παρόμοιες τεχνολογίες για τη συλλογή και επεξεργασία προσωπικών πληροφοριών. Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον τρόπο επεξεργασίας των προσωπικών σας στοιχείων.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany